Škola vázání šátků

Propadněte kouzlu šátků. Jsou totiž skvělým doplňkem, který se hodí na každé roční období a oživí jakýkoliv outfit. Naučíme vás pár triků, jak je elegantně a originálně uvázat, aby vám dodaly šmrnc. V Pietro Filipi objevíte originální kousky v ostře žluté nebo zelené barvě s autorskými printy, které vznikly ve spolupráci s textilním designérem Janem Grabowski.

Klasika, která nikdy nezklame

První způsob uvazování dámského šátku je asi nejjednodušší a určitě ho známe všechny. Použijte luxusní hedvábný šátek místo šperku. Stačí ho jen lehce obtočit kolem krku a konce nechat volně viset. Rozhodně se nebojte ani výraznějšího kontrastu v podobě vzorů a ostrých barev.

Nechte se inspirovat a využijte svůj hedvábný šátek podle toho, jak se právě cítíte.

Stylový náramek

Podtrhněte krásu rukou a uvažte si malý šátek kolem zápěstí. Doplnit ho můžete i decentními náramky nebo prstýnky. Na vázání se hodí se hlavně hedvábné a rovné šátečky v kontrastních barvách oproti outfitu a můžete je sladit třeba s lakem na nehty.

Mašle do vlasů

Něžná víla, hippie rebelka nebo elegantní královna. Pohrajte si s šátkem a podtrhněte svoji náladu. Barevný šátek můžete použít místo gumičky nebo čelenky do vlasů a omotat ho kolem culíku či drdolu. Nebo dáte přednost romantické mašli?

Kabelka jako nová

Přemýšlíte, jak oživit jednoduchou kabelku? Ozdobte ji barevným šátkem, který jí vdechne nový život. Můžete jím omotat ucha, uvázat mašli nebo ho jen nechat ledabyle viset. Fantazii se rozhodně meze nekladou.